Czy można schudnąć przy pomocy zielonej kawy i wyglądać piękniej?Wiele ludzi zadaje sobie pytanie jak schudnąć?


W poszukiwaniu odpowiedzi natknąć się można na modny ostatnio termin "zielona kawa"
A cóż to takiego?


 
Zielona kawa z iHerb kod
Zielona kawa z iHerb kod
Ziarna kakaowca, które nie zostały poddane procesowi palenia ani fermentacji.

 
Napar z zielonych ziaren ma cierpki i kwaskowaty smak i nie posiada charakterystycznego zapachu kawy. Niestety proces palenia niszczy wiele wartościowych składników, w tym kwas chlorogenowy (ACG), dlatego też przy odchudzaniu należy używać kawy, która nie była palona.
Substancją czynną jest kwas chlorogenowy (ACG) - związek ten ma właściwości przeciwutleniające, bakteriobójcze, przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne. Dążąc dalej: połączenie kofeiny z kwasem ACG znacząco obniża przyswajanie cukrów zmniejszając tym samym magazynowanie go w organizmie (w postaci tłuszczu). 

Zielona kawa z iHerb coupon OWI469
Zielona kawa z iHerb coupon OWI469
 
Więc potwierdza się reguła ,że to co jest zdrowe nie zawsze jest smaczne.
Przeprowadzone badania na temat skuteczności zielonej kawy w walce z otyłością przedstawione na spotkaniu Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego pokazują ,że stosowanie zielonej kawy powoduje znaczny spadek masy ciała w relatywnie krótkim czasie.  
Opisano, jak grupa z nadwagą lub otyłych ludzi, która spożywała zielone ziarna kawy każdego dnia ,straciła około 10 procent ich masy ciała i 16 procent spadku tkanki tłuszczowej.
 
Wnioski nasuwają się optymistycznie lecz należy zauważyć , iż aby stracić na wadze należy pamiętać przede wszystkim o zdrowej żywności i aktywności fizycznej !

Zielona kawa w iHerb
Zielona kawa w iHerb
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz