Witamina c liposomalna gdzie kupić ?

Witamina c liposomalna gdzie kupić ?

 

Witamina C jest jedną z najsilniejszych substancji odżywczych znanych człowiekowi. Największym problemem przy stosowaniu dużych dawek witaminy C jest jej przyswajanie . Zwykła witamina C w proszku jest przyswajalna w około 20%. Lepszą przyswajalność posiada askorbinian sodu ,lecz nadal nie jest to wysoka przyswajalność. Najlepszą przyswajalność posiada witamina C liposomalna. Liposomalna witamina C wpływa bardzo dobrze na układ odpornościowy na ogólny stan zdrowia pomaga chronić komórki przed uszkodzeniami pobudza produkcję kolagenu dla zdrowej jędrnej skóry oraz wpływa bardzo pozytywnie na mięśnie.

  liposomalna Witamina c LypriCel
 Witamina c liposomalna LypriCel

 


 
 Witamina c liposomalna LypriCel LivOn jest produktem bezglutenowym. Jedno opakowanie witaminy C liposomalnej LypriCel zawiera 30 saszetek każda saszetka posiada 1000 miligram witaminy C. Suplement ten został wyprodukowany w oparciu o silne stabilne liposomy. Jej bardzo dobra jakość gwarantuje najskuteczniejsze pokonywanie barier które ograniczają wchłanialność do wnętrza komórek. Liposomy zastosowanie w tej witaminie c 1000 wykazują najwyższą jakość która jest obecnie dostępna na światowym rynku poprzez zawarte w witaminie C liposomalnej fosfolipidy. Omawiana witamina C liposomalna forum , posiada fosfolipidy z których jest zbudowana ale tworzą one nie tylko funkcję ochronną ale również transportują witaminy C i posiadają bardzo duże właściwości zdrowotne . Struktura liposomów jest bardzo podobna w swojej budowie do błony komórkowej dzięki czemu dobrze wnikają do środka komórek uszkodzonych podczas stresu oksydacyjnego gdzie uwalniają zawartą w sobie witaminę C. Najważniejszą rzeczą w omawianej witaminie C liposomalnej jest to ,iż składa się ona z askorbinianu sodu który pochodzi z niemodyfikowanej genetycznie kukurydzy i wyróżnia ją to, iż bardzo dobrze jest wchłanialna. Bardzo dobre pH czyli w wielkości około 6,5 jest to pH obojętne dla organizmu. Idealny poziom pH oraz to że nasza witamina C jest otoczona w liposomach sprawia, iż nasz organizm nie jest zakwaszony jak podczas stosowania tradycyjnej witaminy C oraz , że jest to witamina C bardzo dobrze przyswajalna przez nasz organizm.

Witamina C liposomalna przypuszczalnie ma lepsze właściwości wchłaniania się do komórek niż witamina C podawana dożylnie z askorbinianu sodu a zatem, iż witaminę C liposomalną przyjmuje się doustnie jest podawana w znacznie mniejszych ilościach i co najważniejsze w warunkach domowych. Idealna jest witamina c naturalna , lecz niemożliwa w stosowaniu dużymi dawkami. Leczenie witaminą C jest najbardziej efektywne gdy zażywamy ją w dużych dawkach. Witamina c dawkowanie , otóż dawki są uzależnione od bardzo wielu czynników mówi się że na przykład podczas grypy człowiek powinien przyjmować od kilkudziesięciu do kilkuset gram witaminy C na dobę. W domowych warunkach przyjmowanie tak dużych dawek jest niemożliwe ponieważ tradycyjna zwykła witamina C w proszku w dużych dawkach powoduje skutki uboczne w postaci na przykład dyskomfortu przewodu pokarmowego. Tak duże dawki możliwe są tylko przy podaniu witaminy c dożylnie, które oczywiście jest niemożliwe w warunkach domowych. Przy domowym stosowaniu dużych dawek witaminy C do wyboru mamy albo askorbinian sodu albo właśnie liposomalną witaminę C, która to posiada najmniejsze skutki uboczne jak również jest najlepiej wchłanialna dla naszego organizmu.
witamina c dawkowanie
liposomalna witamina c

Najlepsza witamina C liposomalna jest wchłanialna w ponad 98%. Najczęstszym skutkiem ubocznym stosowania witaminy C jest podrażnienie żołądka które nie występuje jeśli witaminę C zażywa się razem z wapniem lub sodom w takim przypadku suplement witaminy C występuje w postaci askorbinianu sodu lub wapnia.

Witamina C jest bardzo dobrym przeciwutleniaczem ale przy wysokich stężeniach ma też własności cytotoksyczne ponieważ wykazuje też własności utleniające prooksydacyjne powoduje powstanie wody utlenionej wewnątrz komórki nowotworowej. Leczenie witaminą C może być bardzo pomocne w leczeniu chorób nowotworowych jak również innych bardzo groźnych chorób Należy jednak wziąć pod uwagę, iż leczenie wysokimi dawkami witaminy C tak groźnych chorób jak nowotwory nie zawsze może przynieść zamierzony efekt takie leczenie powinno odbywać się pod kontrolą lekarza który opiekuje się danym pacjentem ,jak również wykonuje szereg niezbędnych badań diagnostycznych jak i okresowych czy dane leczenie przynosi zamierzone efekty. Duże dawki witaminy C są bardzo pomocne przy leczeniu przeziębienia. Podczas początkowej fazy przeziębienia jeśli będziemy zażywać wysokie dawki witaminy C to naszą chorobę albo przejdziemy łagodniej albo w ogóle się nie rozwinie.

Liposomalna witamina c w aptekach jest bardzo droga , więc dobrą i tanią alternatywą są zakupy w sklepie iHerb np. tutaj.

Często słyszymy pytania iHerb co kupić , teraz mamy okazję dowiedzieć się gdzie kupić witaminę c liposomalną najtaniej dokonać zakupy na iHerb w dobrych cenach z iHerb kodem rabtowym Welcome5 na 5 dolarów , przy zapisaniu się do newslettera. Sklep iHerb nie ma opcji językowej iHerb po polsku, lecz posiada możliwość wyboru IHerb Polska ( iHerb pl ) jako waluty i lokalizacji dla iHerb przesyłki.

Dobrą wiadomością jest to , iż zamawianie w iHerb sklepie może być jeszcze tańsze , ponieważ zawsze podczas zakupów na iHerb otrzymamy 5% wartości zakupów do wykorzystania na następne iHerb zakupy. Oczywiście do wyboru mamy, również inne witaminy c tutaj.

 

 witaminę c dr mercola ,
witaminę c Now Foods, 
 
witamina c Now Foods
  witaminę c Solgar Ester-C Plus 1000 mg 

, czy naturalną witaminę c acerola Madre Labs.
witamina c naturalna
naturalna witaminę c acerola


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz